Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dominik Veselý

Dominik Veselý Věk: 22 let, Bydliště: Praha
Počet hlasů
329 234
95

Moje předsevzetí:

Vytvořit iphone aplikaci s více než 5000 staženími

Proč zrovna tohle?

Kolem počítačů a techniky se pohybuji již nějakou dobu, poslední dobou jsem se začal zajímat o tvorbu iphone aplikací, avšak prorazit v tomto oboru není vůbec jednoduché a já bych chtěl v tomto oboru něco dokázat a myslím, že toto by mohl být první odrazový můstek a zároveň i motivace. Cíl jsem se snažil vymyslet tak, aby byl splnitelný, ale zároveň dostatečně složitý, a proto bych cíl 5000 stažení chtěl dosáhnout do jednoho roku od vydání aplikace (mnou uvedené datum je orientační a nadsazené). Věřím, že tato soutěž by pro mne mohla být opravdovou motivaci a třeba i vstupenkou do velkých firem, zabývajících se vývojem takovýchto aplikací. Tento rok pro mě byl z mnoha osobních důvodů velice těžký, a tak jsem se rozhodl, že si dám nějaká rozumná předsevzetí, co bych opravdu chtěl dokázat, a toto je pro mne jedno z nich!

Idoly, vzory?

Moje vzory tvoří lidé, kteří opravdu něco dokázali, a inspiruje mě jejich tvorba, či jejich myšlenky, byť to mohou být smyšlené postavy z knižní předlohy nebo filmů například: Noel Gallagher - textař, kytarista, zpěvák a zakladatel skupiny Oasis. Richard Feynman - geniální vědec, ale především opravdový "renesanční" člověk s otevřenou myslí a skvělým smyslem pro humor.

Úspěchy?

Pravděpodobně pouze ten, že prozatím úspěšně studuji ČVUT fakultu FIT, kde budu letos ukončovat Bakalářské studium. A jinak spoustu osobních, které se nehodí vypisovat.

Vzkaz čtenářům a tvým fanouškům?

Ahoj, jmenuji se Dominik a se svým cílem jsem se rozhodl přihlásit kvůli motivaci a splnění mého snu, ale zároveň také proto, že mi můj sen přišel originální a Vaše podpora by mi udělala velkou radost a dodala sebevědomí pro uskutečnění mého snu. A proč byste měli podporovat mě? Protože nejsem jeden z těch mnoha podivínů od počítačů, ale jsem normální kluk, se kterým je sranda a zažívá stejné radosti a trápení jako každý v tomhle věku, a k tomu se zajímám a vyznám v zajímavých věcech :)

Staň se mým fanouškem na Facebooku.

Počet hlasů
329 234
95

Hlasování ukončeno!

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?


Hlavní zprávy

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz