Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Michael Klega

Tvůj příběh - Michael Klega

Věk:
21 let,

Bydliště:
Chomutov

Počet hlasů
340 248
92

Moje předsevzetí:

Stanu se sportovním novinářem - fotbalovým reportérem.

Proč zrovna tohle?

Odjakživa jsem rád psal. Na základní a střední škole patřily mé slohové práce mezi ty nejlepší. Bylo ovšem nevýhodou, že to doposud bylo vše, co jsem kdy vytvořil, a to nestačilo. Cítil jsem, že by mě psaní opravdu bavilo, ale neměl jsem téma ani motivaci. Chtěl jsem psát o něčem, co by mě zajímalo, žil bych tím a dělalo mi to celkově radost. A také, že bych konečně našel své vysněné zaměstnání.
Jelikož miluji sport, a fotbal především, začal jsem navštěvovat s kamarádem zápasy místního fotbalového klubu. A protože nás zápasy bavily a my jsme se ve volném čase většinou nudili, založili jsme neoficiální stránky tohoto kluby a začali je vést. Kamarád se staral o web, já jsem psal reportáže, dělal rozhovory a natáčel videa, a nakonec jsme přibrali i fotografa. Za pár měsíců nás klub oslovil, jestli bychom nechtěli stránky dělat oficiálně a s jejich podporou. V šestnácti letech jsem začal žít svůj novinářský sen, který, až na krátkou přestávku kvůli maturitě, pokračuje doposud. Od té doby sbírám řadu zkušeností, praxe a kontaktů ve fotbalovém "světě". Cíle si nekladu malé, ale o to více to posiluje moji motivaci něco dokázat a v budoucnu se třeba živit tím, co mě opravdu baví. A spolupracovat s lidmi, jež na dálku obdivuji...

Idoly, vzory?

Jaromír Bosák, Petr Svěcený

Úspěchy?

Pro mě je zatím úspěchem to, že mohu redaktorsky tvořit pro chomutovský fotbalový klub a své články občas vidím i na jiných zpravodajských portálech. A že moje maminka, která sporty nemusí, přestala na fotbal aspoň přede mnou nadávat :)

Vzkaz čtenářům a tvým fanouškům?

Aby se nebáli dělat něco, co je baví, i když v tom od okolí nemají sebemenší podporu.

Staň se mým fanouškem na Facebooku.

Počet hlasů
340 248
92

Hlasování ukončeno!

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?


Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz