Články, ve kterých se nachází video:
Odpadky jsou pryč. Do kasemat opět mohou lidé
Do olomouckých kasemat plných odpadků po desítkách let opět vkročili lidé
Olomoucká radnice nechala v rámci oprav zdi v Pekární ulici vyčistit historické podzemní chodby, do nichž patrně nikdo desítky let nevstoupil. Byly totiž zasypané tunami zeminy a odpadků, které sem...
13. června 2016 11:53

















