Články, ve kterých se nachází video:
Ve Vrchlabí se lidé loučili s náčelníkem Horské služby
Poslední sbohem náčelníkovi. S Klepšem se přišly rozloučit stovky lidí
Pohřeb náčelníka Horské služby Krkonoše Adolfa Klepše provázel obrovský zájem veřejnosti. Ve vrchlabském klášterním kostele sv. Augustina se s ním loučili kolegové, kamarádi i krkonošští starostové.
17. října 2017 13:34

















