Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Články, ve kterých se nachází video:

V obci Žebráky se volilo na verandě rodinného domu

Místo obrázků dali znak, přidali židle, a z verandy byla volební místnost

Do volební místnosti přijela také starostka Hošťky Hana Sojková (v popředí),...

Netypickou volební místnost měla obec Žebráky na Tachovsku. Volilo se na verandě jednoho z rodinných domů. Stačilo, aby jeho majitelka udělala místo pro volební urnu, členy komise a státní znak.

21. října 2017  15:23
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.