Články, ve kterých se nachází video:
Kalousek po jednání s ANO: Do vlády nepůjdeme, přestávky ve sněmovně zkrátíme
KOMENTÁŘ: Babiš je v izolaci. Jak z ní ven?
Bez Babiše nikdo vládu nesestaví a s Babišem do vlády nikdo nechce. Kdy a jak se povede vyřešit tento rébus? Tradiční strany opakují chybu, kterou pomohly stvořit monstrum, píše ve svém komentáři...
25. října 2017 11:53
Babiš si „odškrtl“ ODS, nevidí důvod nechat vedení Sněmovny Fialovi
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš řekl, že vzal na vědomí, že mu ODS nehodlá jakkoli pomáhat se složením nové vlády. „ODS nechce jednat o ničem, my jsme si to odškrtli a jdeme dál,“ řekl po jednáních s...
24. října 2017 17:41, aktualizováno
21:36

















