Články, ve kterých se nachází video:
Nová reklama pro Apple se natáčela v Praze
Česko se mobilním výrobcům zamlouvá, obzvlášť Applu
Apple při úterní premiéře znovu potvrdil, že Česko je pro mobilní výrobce zajímavou lokalitou. Často zde točí své reklamní spoty, anebo alespoň jejich dílčí pasáže. V klipu, v němž americká...
21. září 2021 1:08
Co skrývá tajemný kyblík? Film natočili s iPhonem XS
Apple zveřejnil krátký film, který autor Jia Zhangke natočil pomocí iPhonu XS. Výsledek je po vizuální stránce perfektní a vlastně je to zajímavý krátký film sám o sobě.
28. ledna 2019 19:08
Apple v září zasněžil části Prahy. Teď je z toho vánoční reklama
Letošní vánoční reklama Applu se točila v Praze. Na konci září kvůli tomu filmaři zasněžili ulici i dvůr v jejím centru.
23. listopadu 2017 13:11, aktualizováno
15:04

















