Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Články, ve kterých se nachází video:

Linda Finková: Nechápu, když někdo nechá děti doma a jede si užívat

Chlap se má starat hlavně sám o sebe a nedělat binec, míní Linda Finková

Linda Finková

Zpěvačka a herečka Linda Finková prozradila, jak tráví letošní léto. Nejvíce ji prý dokáže naštvat, když někdo z rodičů nechá doma děti a vyrazí sám na dovolenou. V rozhovoru pro iDNES.cz řekla i to,...

20. července 2020
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.