Články, ve kterých se nachází video:
Kapacity v nemocnicích mají stále velkou rezervu, prohlásil Vojěch
S respirátorem se karanténě vyhnete, hrozí další omezení, řekl Vojtěch
Česko má dost kapacit pro pacienty s covidem, budou-li potřebovat hospitalizaci, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Podle něj může dojít ke zpřísnění lokálních opatření, například hromadných...
14. září 2020 12:01, aktualizováno
19:09
Covid pozitivní se začnou hlásit sami příští týden přes webový formulář
V týdnu od 21. září by mělo být spuštěno takzvané sebereportování. Pozitivně testovaný člověk na onemocnění covid-19 vyplní webový formulář s informacemi o svých kontaktech. V pondělí to řekl ministr...
14. září 2020 13:22

















