Články, ve kterých se nachází video:
Vstupní pavilon nemocnice otevírají po třech letech
Do nemocnice se jde novým vstupem. Tři roky prací končí, další stavba začíná
Již za války v roce 1940 se v Novém Městě na Moravě začalo se stavbou okresního chorobince, domu pro řádové sestry a také vrátnice. Hotovo bylo o rok později. A právě tehdejší vrátnice, k níž byl...
4. září 2024 11:25

















