Články, ve kterých se nachází video:
V olomoucké MHD začne zkušební provoz terminálů pro placení kartou
V olomoucké MHD začne zkušební provoz placení kartou. Jízdné zatím nezdraží
Dopravní podnik města Olomouce (DPMO) v těchto dnech do svých tramvají a autobusů montuje nové přístroje, které umožní platbu kartou. Nyní pro zkušební provoz, do ostrého mají přejít krátce před...
30. dubna 2026 4:54

















