Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Články, ve kterých se nachází video:

V olomoucké MHD začne zkušební provoz terminálů pro placení kartou

V olomoucké MHD začne zkušební provoz placení kartou. Jízdné zatím nezdraží

Cestující v olomoucké MHD zaplatí od podzimu 2026 jízdné platební kartou. Nový...

Dopravní podnik města Olomouce (DPMO) v těchto dnech do svých tramvají a autobusů montuje nové přístroje, které umožní platbu kartou. Nyní pro zkušební provoz, do ostrého mají přejít krátce před...

30. dubna 2026  4:54
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.